Проведено засідання виконавчого комітету

Дата: 03.12.2021 12:06

На черговому засіданні виконавчого комітету Бобровицької міської ради, 3 грудня, під головуванням першого заступника міського голови Володимира Данішевського було розглянуто 10 питань.
Члени виконавчого комітету погодили внесення змін до Програм:
- фінансової підтримки та розвитку КНП «Бобровицька опорна лікарня» на 2021-2022 роки;
- розвитку земельних відносин на 2021-2023 роки.

Вікторія Грабова, начальник фінансового управління міської ради, ознайомила присутніх з проєктом бюджету Бобровицької міської територіальної громади на 2022 рік.

Решта, опрацьованих питань, стосувались нагальних потреб громадян. Зокрема, про розгляд вироків Бобровицького районного суду, надання грошової допомоги. Було також розглянуто питання стосовно дітей: про призначення піклування над дитиною, позбавленою батьківського піклування; надання дозволу на вчинення правочину в інтересах дитини.

За результатами розгляду питань членами виконавчого комітету прийняті відповідні рішення.

Відділ організаційно-кадрової роботи
міської ради