"Не терпіть насильство – звертайтеся по допомогу"

Дата: 30.11.2021 11:43

Їхні голоси часом не чутно. Їх заглушають стіни панельних будинків, шум телевізора, сусідський паркан. Десятки тисяч людей в Україні стикаються із домашнім насильством щороку. Річ у тім, що ми маємо їх почути.
У проєкті «Річ у тім» взяли участь 16 відомих особистостей. Їх знає вся країна. Серед них — актори, ведучі, музиканти, вчені, спортсмени. Вони озвучили 16 історій, що позичені зі справжніх поліцейських протоколів. У фокусі кожної з них — річ, що стала знаряддям насильства або асоціюється з ним, адже насильство буває фізичним, психологічним, економічним, сексуальним…
За голосами знаменитостей проступають голоси постраждалих. У них — відвертість, страждання, біль. Річ у тім, що про домашнє насильство треба говорити вголос.

Не терпіть насильство — звертайтеся по допомогу.

Читайте та дивіться реальні історії тут: richutim2021.rozirvykolo.org

Презентація кампанії пройшла у Києві 25 листопада за ініціативи МВС України під патронатом Офіс Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції за участі першої леді Олена Зеленська та за підтримки агенцій ООН в Україні.

#річутім