Дорогі волонтери та небайдужі люди!

Дата: 03.12.2021 08:24

5 грудня Україна та весь світ відзначають Міжнародний день волонтера – свято людей, які безкорисливо простягають руку допомоги ближньому, піклуються про щастя іншого. Вони займаються діяльністю на користь суспільства, мають активну життєву позицію, зацікавлені у допомозі іншим та бажають змінити все на краще. Це відкриті і добрі люди, для яких доброчинність – невід’ємна частина їх життя.
У час, коли наша країна перебуває у надскладній ситуації, саме Ваша активна громадянська позиція, небайдужість та невтомна праця додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє. Адже єднання – це запорука успіху. І дуже приємно, що сьогодні лунають не лише вітання в адресу цих неймовірних людей, а й слова подяки та визнання їхньої праці.

Шановні волонтери, бажаю міцного здоров’я, мирного неба, добробуту, витримки та стійкості духу у Вашій нелегкій благородній справі. Нехай кожен Ваш добрий вчинок спонукає до дії інших,  нагороджується людською вдячністю, добром і повагою, надає невичерпних сил та наснаги, надихає на нові звершення на благо нашої громади та всієї України!

Висловлюємо слова подяки від імені кожної людини, якій Ви допомогли, за Вашу людяність, безкорисливу працю. Нехай Ваша доброта повернеться до Вас сторицею!

В.о.міського голови                                                               Геннадій ІВАНЮК