Участь у семінар-нараді територіальних громад району

Дата: 30.11.2021 15:24

Сьогодні, 30 листопада, заступник міського голови Сергій Циба взяв участь у семінар-нараді з міськими, селищними та сільськими головами Ніжинського району, яку провів голова райдержадміністрації Григорій Ковтун.
Порушені питання стосувалися: проведення вакцинації, організації пасажирських перевезень, підготовки громадами проєктів, які фінансуватимуться в межах програми Президента України «Велике будівництво» та за кошти Державного фонду регіонального розвитку у наступному році; дотримання законодавства в природоохоронній та земельній сферах щодо самовільного зайняття земельних ділянок та незаконних порубок деревини; організацію мобілізаційної підготовки та мобілізації; виконання програм профілактики правопорушень та важливості впровадження проєкту «Поліцейський офіцер громади»; створення підрозділів місцевої пожежної охорони тощо.
Під час роботи було обговорено ряд  важливих та актуальних питань, по кожному з яких надані кваліфіковані роз’яснення та консультації.

Відділ організаційно-кадрової роботи

міської ради