Максим Саченко чемпіон Європи з боротьби Кураш

Дата: 30.11.2021 12:38

25-29 листопада 2021року в м. Салоніки Греція відбувався Чемпіонат Європи з боротьби Кураш. Зібрались найсильніші спортсмени із 12 країн Європи. У ваговій категорії до 91 кг. перемогу здобув бобровиччанин Максим Саченко.
Шлях до золота був доволі напруженим. Спочатку Максим здолав борця з Кіпру, а у півфінальному поєдинку переміг спортсмена з Греції та вийшов до фіналу, де чистим кидком отримав перемогу над представником Німеччини.

Нагадаємо, що два роки тому, наш спортсмен виборов бронзову нагороду Чемпінату Європи. Ці змагання показали, що воля до перемоги, правильна підготовка та успішний тандем тренера зі спортсменом принесли нашому краю чемпіонство!

Спортсмен розпочав та продовжує свою спортивну кар'єру у Бобровицький ДЮСШ (тренер Микола Булах).

Вітаємо чемпіона та його тренера! Бажаємо нових перемог!

Відділ сім’ї, молоді та спорту

міської ради