Шановні випускники шкіл м. Бобровиця та району - майбутні абітурієнти 2022 року!

Дата: 24.11.2021 16:43

Відділення поліції № 2 Ніжинського районного відділу поліції ГУНП запрошує на навчання у вищі навчальні заклади системи Міністерства внутрішніх справ України, для здобуття освітньо – кваліфікаційного рівня бакалавр за державним замовленням за спеціальностями «Право», «Правоохоронна діяльність», «Психологія».
Особливості вступу до ВУЗів системи МВС України:

• Направлення кадрового підрозділу відділення поліції;

• Проходження військово-лікарської комісії та здача заліків з фізичної підготовки.

Переваги вступу:

• Безкоштовне навчання та матеріальне забезпечення державою кожного курсанта поліцейським одностроєм (форменим одягом);
  • Забезпечення гуртожитком в процесі навчання;
  • Забезпечення медичною допомогою/лікуванням у відомчих закладах охорони здоров’я;
  • Забезпечення робочим місцем після закінчення навчання.

Обравши будь-яку спеціальність, Ви обираєте життя присвячене служінню народу України, шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку.

За довідками звертатися до відділення поліції № 2 Ніжинського районного відділу поліції ГУНП (відділ кадрового забезпечення) за адресою: Чернігівська область м. Бобровиця вул. Незалежності, 28А, тел. 096 411 13 24.