ЗАХИСТИМО СВІЙ ДІМ – ЗАХИСТИМО УКРАЇНУ!

Дата: 23.11.2021 09:37

В листопаді-грудні цього року з одним із підрозділів 119-ї бригади територіальної оборони будуть проведені позапланові навчальні збори.
Протягом певного часу відбудуться навчання з резервістами оперативного резерву другої черги та військовозобов'язаними, які перебувають на військовому обліку в територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки регіону.
Резервісти практично відпрацюють ряд навчально-бойових завдань територіальної оборони на окремих ділянках місцевості.

Навчальні збори буде проведено в три етапи. В ході першого - буде сформовано деякі підрозділи 119 бригади, організовано їх розміщення, злагодження, харчування, медичне забезпечення та ін.

Другий етап передбачатиме індивідуальну та колективну підготовку особового складу підрозділів ТРО під керівництвом досвідчених інструкторів - учасників АТО/ООС.

Протягом третього етапу резервісти відпрацьовуватимуть практичні завдання на реальних об’єктах інфраструктури Сіверського краю.

По закінченню навчань усім учасникам зборів буде виплачене відповідне грошового забезпечення. Крім того, навчальні збори нададуть можливість їх учасникам укласти контракт на проходження служби у військовому резерві та військової служби за контрактом в військових частинах ЗС України.

І відділ  Ніжинського районного територіального

центру комплектування та соціальної підтримки