Відбулася зустріч з працівниками Ніжинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Дата: 22.11.2021 14:19
Кількість переглядів: 34

18 листопада у Бобровицькій бібліотеці відбулася зустріч з працівниками Ніжинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Присутні дізналися про те, що таке безоплатна правова допомога та які види послуг можна отримати, які категорії осіб мають право на безоплатну вторинну правову допомогу. Познайомилися з тематичними буклетами системи БПД із зазначенням контактних телефонів та адреси розміщення бюро. На завершення було підписано Меморандум про подальшу співпрацю щодо проведення роз'яснювальної роботи з питань реалізації та захисту прав людини, поширенню інформаційних друкованих матеріалів, організації та проведення спільних інформаційно-просвітницьких заходів.

КЗ "Публічна бібліотека"