Відбудеться вебінар на тему: "Податкові" питання та шляхи їх вирішення

Дата: 22.11.2021 11:19
Кількість переглядів: 74

З метою забезпечення реалізації державної політики щодо розвитку малого і середнього підприємництва, створення сприятливих умов для ефективного функціонування бізнес-середовища обласною Програмою розвитку малого і середнього підприємництва на 2021-2027 роки передбачені заходи щодо інформаційної та консультаційної підтримки суб’єктів бізнесу та осіб, які бажають розпочати власну справу, 29 листопада п.р. о 10.00-11.30 за участі представників Головного управління ДПС у Чернігівській області та Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області» відбудеться вебінар на тему: "Податкові" питання та шляхи їх вирішення.

Програма заходу:

Час виступу

Спікер

10:00 – 10:05

Відкриття заходу

Марія Фінюк –  в. о. Генерального директора Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області»

10:05 – 10:20

Нові можливості електронних сервісів ДПС

Костянтин Синьогуб – заступник начальника ГУ ДПС у Чернігівській області

10:20 – 10:35

Плата за землю та податок на нерухоме майно – важливі складові наповнення місцевих бюджетів

Людмила Гординська – начальник управління податкового адміністрування юридичних осіб ГУ ДПС у Чернігівській області