Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Дата: 09.11.2021 08:24

Ім'я величне й горде:
Працівник культури!
Ви несете через літа
Бо там де ви,  ваш танець,
Пісня, музика і драма,
Печаль і смуток, і байдужість відліта…
Зінаїда ГУЗЄЙ

Сердечно вітаємо зі святом усіх тих, хто обрав своєю професією бібліотечну, музейну чи клубну справу,  мистецьку педагогіку чи естетичне виховання усіх,  хто пов’язав своє життя з діяльністю у сфері культури, професійного або аматорського мистецтва.

Споконвіку пісня й танець, музика й слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті, які живили і зміцнювали надію народу на краще майбутнє. Ви працюєте для людей без вихідних і свят, але завжди зі святом у душі. Завдяки вашій натхненній праці наше життя стає високим, змістовним,  емоційно наповненим  та гармонійним.

Переконані, що ваш високий професіоналізм, ваш талант та інтелект, ваш щирий патріотизм, послідовна і наполеглива праця стануть надійним фундаментом нашого спільного успіху.

Бажаємо вам міцного здоров’я, безмежного щастя, родинного тепла, великих творчих успіхів та мистецьких злетів. Нехай втіляться в життя всі ваші плани, ідеї і мрії, а кожен день дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

Начальник відділу культури та

туризму Бобровицької міської ради                                         Людмила ЛУЦЕНКО

Голова Бобровицької організації

професійної спілки