Шановні ветерани! Дорогі жителі Бобровицької громади!

Дата: 28.10.2021 08:29

Від щирого серця вітаю Вас із Днем визволення України від фашистських  загарбників!
77 років тому останній солдат нацистських військ був витіснений з української землі. За свободу і незалежність країни мільйони наших співвітчизників віддали своє життя та здоров’я.
У цей день ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності. Скільки б не минуло років, скільки б не змінилось поколінь українців — пам’ять про ті буремні роки, коли рідну землю розривали вибухи, тисячами гинули люди та вщент згорали села — все це назавжди залишиться в наших серцях.
Шановні ветерани! Ваші мужність та нескореність духу, відвага та героїзм  є зразком для молодого покоління українського воїна! Низький уклін та щира вдячність всім, хто віддав своє життя у боротьбі за існування українського народу. Світла пам’ять нашим ветеранам, які на власних плечах підіймали країну з руїн, відбудовували мирне життя в містах та селах.

Але, на жаль, сьогодні наша країна знову не знає спокою — підступна, неоголошена війна руйнує сім’ї та калічить життя. Сьогодні на захист рідної землі, незалежності Батьківщини стали онуки визволителів 1944-го року.

Вельмишановні ветерани Другої світової війни! Бажаю міцного здоров’я, довгих років життя та усіляких гараздів! Шановні учасники Операції об’єднаних сил на сході України! Дякую Вам за самовідданість та любов до рідної землі!

Міський голова                                                                                        Тетяна КОВЧЕЖНЮК