Герої не вмирають, вони вічно живуть...

Дата: 28.10.2021 08:08

ЛИЦАР ОРДЕНА ЗА МУЖНІСТЬ
Бовсуновський Сергій Володимирович

Фото без описуФото без опису

Дата та місце народження: 28 жовтня 1983 року в с.Бовсуни Лугинського району Житомирської області.

Дата та місце загибелі:3 липня 2014 року м.Щастя, Новоайдарський район, Луганська область

Звання:Старший сержант

Посада: Гранатометник.

Підрозділ: 95-а окрема аеромобільна бригада

В 2001 році закінчив Бовсуновську загальноосвітню школу та навчався в ПТУ № 19 М.Києва, закінчив його в 2002 році, здобувши професію «Штукатур, плиточник, маляр».

В 2002-2004 роках служив у Збройних Силах України.

В 2004-2011 роках працював в Луганському держлісгоспі Житомирської області.

В 2011 році переїхав у с.Марківці Бобровицького району Чернігівської області, де проживав у цивільному шлюбі з марківчанкою Щимко Катериною Миколаївною. Працював в місті Бровари Київської області слюсарем механоскладальних робіт в ТРАТ Спецбудмаш.

26 березня 2014 року призваний до лав Збройних Сил України та відправлений проходити службу в зону АТО на Схід України.

Службу проходив в 30–й окремій механізованій бригаді міста Новоград – Волинського, був командиром відділення.

3 липня 2014 року під час обстрілу позиції поблизу міста Щастя Луганської області в зоні проведення антитерористичної операції загинув, проявивши при цьому мужність та героїзм.

Похований у селі Бовсуни Лугинського району Житомирської області на сільському кладовищі.

Нагороджений орденом «За мужність III ступеня» (посмертно)

Герої не вмирають!

Слава героям!