Зовнішнє оцінювання якості освітньої діяльності Козацького ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Дата: 25.10.2021 15:10

Державна служба якості освіти у Чернігівській області допомагає закладам освіти підвищувати якість освітньої діяльності, гарантувати якість освіти та формувати довіру суспільства до освіти.
Інституційний аудит є потужним інструментом надання підтримки та допомоги закладу освіти в розбудові й покращенні якості освіти та якості освітньої діяльності.

З 18 до 22 жовтня 2021 року в Козацькому  закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Бобровицької міської ради Чернігівської області проводилося зовнішнє оцінювання якості освітньої діяльності закладу освіти, під час якого вивчались освітні та управлінські процеси, внутрішня система забезпечення якості освіти та дотримання закладом освіти вимог законодавства у сфері загальної середньої освіти.

Склад експертної  групи, які  брали участь у проведенні перевірки під час інституційного аудиту: Наталія Фара, головний спеціаліст відділу інституційного аудиту управління державної служби якості освіти  у Чернігівській області, Тетяна Попова, головний спеціаліст відділу інституційного аудиту управління державної служби якості освіти  у Чернігівській області,  Вікторія Черевко, головний  спеціаліст відділу моніторингу, позапланового контролю закладів  освіти  та взаємодії  з органами місцевого самоврядування управління  державної  служби якості освіти у Чернігівській області.

Наталія Фара, головний спеціаліст відділу інституційного аудиту управління державної служби якості освіти  у Чернігівській області, голова експертної групи, ознайомила  з порядком проведення інституційного аудиту в закладі.  Людмила Панасюк, начальник відділу освіти Бобровицької міської ради розповіла про здійснені заходи щодо створення належних умов навчання, вдосконалення матеріально-технічної бази закладу задля забезпечення якісного освітнього процесу. Мирослав Партатус, директор закладу презентувало досягнення закладу освіти та окреслило основні напрями розвитку.

Проведено інтерв’ю керівника школи, заступника директора. Важливою частиною аудиту є вивчення думки учнів, батьків та вчителів через проведення анкетування, що дасть можливість з’ясувати, як самі учасники освітнього процесу відгукуються про якість освітньої діяльності у закладі освіти. Робота експертної групи завершена 22 жовтня. У присутності Людмили Панасюк було вручено акт за результами  перевірки додержання закладом освіти вимог законодавства у сфері  загальної  середньої освіти.