Повідомлення про оприлюднення проєкту генерального плану та плану зонування території міста Бобровиця Чернігівської області, звіту про стратегічну екологічну оцінку та початок процедури розгляду і врахування пропозицій громадськості

Дата: 21.10.2021 11:54

1) Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту:
Проєкт генерального плану та плану зонування території міста Бобровиця Чернігівської області розроблено з метою обґрунтування довгострокової стратегії планування, забудови та іншого використання території населеного пункту. Завданнями генерального плану населеного пункту є визначення основних принципів і напрямків планувальної організації та функціонального призначення території;формування системи громадського обслуговування населення;організація вулично-дорожньої та транспортної мережі, інженерного обладнання, інженерної підготовки і благоустрою;організація цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів;визначення основних принципів охорони навколишнього природного середовища, охорони та збереження культурної спадщини та традиційного характеру середовища історичних населених пунктів;визначення послідовності реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території.
Розробник – ТОВ «УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ ЦИВІЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА».

2) Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Бобровицька міська рада Чернігівської області.

3) Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а)дата початку та строки здійснення процедури:

Громадське обговорення починається з 21-го жовтня 2021 року і триває до 19-го листопада в 2021 року.

б)способи участі громадськості (надання письмових зауважень іпропозицій, громадські слухання тощо):

Відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість у межах строку громадського обговорення має право податизамовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Пропозиції і зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

Громадські слухання відбудуться 22 листопада 2021р. о 11:00 год. за адресою: Чернігівська область м. Бобровиця вул. Незалежності, 46, 3 поверх  великий зал приміщення адмінбудівлі міської ради. Заплановано прилюдне обговорення Звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту генерального плану та плану зонування території міста Бобровиця Чернігівської області.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися із проєктом генерального плану та плану зонування території міста Бобровиця Чернігівської області та звітом про стратегічну екологічну оцінку:

Ознайомитись із проєктом генерального плану та плану зонування території міста Бобровиця Чернігівської області та звітом про стратегічну екологічну оцінку можна в приміщенні адмінбудівлі міської ради, 2 поверх, відділ містобудування та архітектури за адресою: Чернігівська область м. Бобровиця вул. Незалежності, 46.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Бобровицька міська рада Чернігівської області.

Адреса для подання зауважень та пропозицій у письмовій формі: 17400, Чернігівська область, м. Бобровиця, вул. Незалежності, 46.

Відповідальним за розгляд пропозицій громадськості є начальник відділу містобудування та архітектури Бобровицької міської ради – Коваль Юрій Миколайович (тел. 098-247-16-66).

Електронна адреса: rada28@meta.ua

Зауваження і пропозиції приймаються у строк з 21.10.2021 по 19.11.2021.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Бобровицька міська рада Чернігівської області.

4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування:

Проведення транскордонних консультацій не потребує.

Генеральний план
Додатки до генплану