Всеукраїнський фото челендж «Обличчя захисників України»

Дата: 19.10.2021 09:11

Вихованці Бобровицького закладу позашкільної освіти «Центр дитячої творчості» взяли участь у проведенні заочного Всеукраїнського фото челенджу «Обличчя захисників України» до Дня захисників і захисниць України. Для участі у заході гуртківцями було відібрано й надіслано світлини нашого земляка,  мешканця м.Бобровиця Нікітька Геннадія Петровича.

Геннадій  Петрович – молодший сержант збройних сил України (позивний «Шаман-сіверець»). Учасник бойових дій на сході країни завітав до позашкільного закладу на зустріч із гуртківцями, розповів про нелегке покликання захищати свою Батьківщину. Діти привітали воїна з святами: Днем українського козацтва, Святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем захисників та захисниць України, побажали мирного неба над головою, козацького здоров'я, родинного затишку.