Проведено семінар працівників закладів відділу культури та туризму міської ради

Дата: 13.10.2021 13:48

8 жовтня на базі Щаснівського сільського будинку культури було проведено семінар працівників закладів відділу культури та туризму міської ради.
Директор Щаснівського сільського будинку культури Валентина Дубок, бібліотекар бібліотеки-філіалу №25 Валентина Точка та староста села Алла Костюк радо зустріли всіх учасників семінару, розповіли про пророблену роботу та побажали плідної праці на благо розвитку культури.
Начальник відділу культури та туризму міської ради Людмила Луценко, підвела підсумки роботи за 9 місяців. Дала загальну оцінку діяльності клубних закладів, акцентувала увагу на важливості спільної роботи працівників культури та громади, ознайомила зі змінами, що стосуються роботи клубних установ, зміцнення матеріально-технічної бази, благоустрою територій біля установ, пам’ятників та пам’ятних місць.

Методист міського будинку культури Катерина Калініченко, дала загальну оцінку проведеним Дням села, подякувала всім за їх організацію та проведення.

Завершальною нотою семінару були спільні музичні вітання працівників і аматорів міського будинку культури та Щаснівського сільського будинку культури.

Відділ культури та туризму

міської ради