Семінар педагогів-організаторів

Дата: 11.10.2021 15:23

6 жовтня на базі Бобровицького закладу позашкільної освіти «Центр дитячої творчості» відбувся семінар педагогів-організаторів «Розвиток професійної компетентності педагога-організатора у створенні виховного простору для розвитку особистості школярів». Відповідно до плану семінару були обговорені наступні питання:

• Планування роботи педагога-організатора. Традиції, досвід, інновації.

Полякова Л.П. – педагог-організатор Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2;

Харсіка Л.М. – педагог-організатор Козацького ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

• Форми та методи роботи педагога-організатора в умовах дистанційного навчання.

Новак А.М. – педагог-організатор Кобижчанського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

• Підготовка та реалізація проєкту «Лідер року». Участь у Всеукраїнському форумі лідерів учнівського самоврядування «Ми – лідери, наш голос важливий».

Сиромятнікова І.В. – педагог-організатор Бобровицького ліцею.

• Використання сучасних ІКТ у виховному процесі в період карантину.

Прокопенко М.М. – педагог-організатор Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1.

• Ознайомлення з положеннями районних та обласних конкурсів. Нагородження переможців.

Пісковець Л.О. – методист Бобровицького закладу позашкільної освіти «Центр дитячої творчості».