Спортивні новини

Дата: 11.10.2021 15:24

Впродовж останнього тижня відбулися 2 тури чемпіонату області серед команд ДЮСШ. У другому турі чемпіонату команда Бобровицького ЗПО «Дитячо-юнацька спортивна школа», 5 жовтня, грала на виїзді у м. Носівка. Першими грали старші юнаки. Бобровиччани впродовж гри володіли територіальною та ігровою ініціативою та здобули впевнену перемогу 9:1. У грі молодших вікових груп нажаль поразка 0:4.
У третьому турі, 10 жовтня, ми приймали команду ДЮСШ Остер. Старші юнаки уже в першому таймі забили чотири голи, а в другому три. Суперники відповіли тільки двома у підсумку впевнена перемога 7:2. Порадувала грою і молодша вікова група, яка здобула першу у цьому сезоні перемогу 4:0.

9 жовтня Бобровиччани прийняли участь у чемпіонаті області серед юнаків та дівчат 13 років та молодших. За підсумками змагань важкоатлети вибороли чотири перших місця (Рибакова Яна, Ольга Світан, Назар Шамало, Тимофій Сотник, два других місця (Олексій Дудар, Михайло Жолак), шість третіх місць (Ріната Божок, Валерія Петракевич, Євген Шамало,Станіслав Шостка, Максим Ніколаєнко, Дмитро Єршов).

Відділ сім’ї, молоді та спорту

міської ради