Відбулася 12 сесія 8 скликання

Дата: 07.10.2021 16:37

7 жовтня відбулося друге засідання дванадцятої сесії міської ради восьмого скликання. Були присутні 24 депутати міської ради. Провела засідання міський голова Тетяна Ковчежнюк. Де було розглянуто 71 питання порядку денного.
Депутати підтримали рішення про зміну назви територіальної громади у зв’язку із зміною адміністративно-територіального устрою. Змінено назву юридичної особи з «Бобровицька міська рада Бобровицького району Чернігівської області» на «Бобровицька міська рада Чернігівської області».
Затверджено міські Програми, внесено зміни до деяких діючих Програм.

Кілька питань порядку денного стосувалися управління комунальним майном міської ради.

Значну кількість питань порядку денного складали питання щодо затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, для ведення особистого селянського господарства; надання дозволів/відмову у наданні дозволів на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду, для ведення особистого селянського господарства, городництва; припинення/продовження дії договору оренди землі; надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо організації і встановлення меж території природно-заповідного фонду гідрологічних заказників місцевого значення «Болото «Супій» та «Свидовецький» та інші.

Усі питання, крім того, що обговорювались на засіданнях постійних комісій, активно аналізувались у ході пленарного засідання, про що свідчать внесені доповнення та правки.

З прийнятими рішеннями можна ознайомитись детально на офіційному вебсайті міської ради у встановлені законом терміни.

Відділ організаційно-кадрової роботи
міської ради