Місячник бібліотек

Дата: 07.10.2021 09:23

Щороку у вересні в Марковецькому закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів проводиться Місячник бібліотек. У рамках  Місячника здобувачі освіти беруть участь у заходах, метою яких є: забагачувати знання  засобами залучення до книги; формувати щоденну потребу у читанні книги; сприяти духовному збагаченню особистості, підвищенню культурного рівня,  виховувати бережливе відношення до книги, дати відомості про книгу – історичну пам’ятку людства та історію її виникнення; популяризувати читання літератури.
Класні керівники та класоводи провели виховні години за темами: «Мандрівка у чарівний світ українських казок» (1-4 класи), «Подорож до країни Бібліотека» (5 клас), «Твої улюблені письменники» (6-7 класи),  «Книжкова полиця, як чиста криниця» (8-9 класи),  «Краса і сила українського слова» (10-11 класи). Шкільним бібліотекарем Козачуком О.В. було організовано акцію: «Подаруй книгу бібліотеці», оформлено тематичну полицю «Мови злитки золотії», проведено майстер-клас «Правила поведінки з книгою». Педагог-організатор Редько О. М.  провела цікаву вікторину прислів'їв і казок для учнів початкових класів та конкурс «Бібліотечний ерудит» для здобувачів освіти 8 класу. Школярі з захопленням взяли участь у конкурсі малюнків «За сторінками книг».