До уваги керівників закладів освіти, педагогічних працівників, здобувачів освіти!

Дата: 05.10.2021 11:45

У рамках Національного Місяця кібербезпеки, що проходитиме з 11 жовтня до 15 листопада 2021 року, вперше в Україні для студентської та учнівської молоді відбудеться онлайн конкурс під назвою “Кіберніндзя”.
Конкурс проводиться з метою формування національної свідомості, художньо-естетичної культури, креативного мислення школярів та студентів, реалізації їх творчого потенціалу в області нових інформаційних технологій та кібербезпеки та покликаний реалізувати творчий потенціал, підвищити інтерес до безпечного користування інтернетом, а також стимулювати безпечне використання інформаційних технологій.

У конкурсі можуть взяти участь:

• учні 3-11 класів закладів загальної середньої освіти:
  • вихованці закладів позашкільної освіти;
  • студенти закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти.

Для школярів “Кіберніндзя” буде проводитись у трьох вікових категоріях:

1. учасники 8-10 років повинні виконати графічний плакат з кібербезпеки або Scrath-гру з кібербезпеки;

2. учасники 11-14 років – анімацію з кібербезпеки, відеоролик на тему кібербезпеки, або взяти участь в CTF (Capture the Flag) – змаганні;

3. 15-17 років – зробити інтерактивну інфографіку, веб-сторінку з кібербезпеки або взяти участь у в CTF – змаганні.

Для студентів конкурс проводиться у номінації «CTF - змагання».

Номінації конкурсу:

• «Графічний плакат з кібербезпеки»;
  • «Scratch-гра з кібербезпеки»;
  • «Відеоролик на тему кібербезпеки»;
  • «Анімація з кібербезпеки»;
  • «Вебсторінка з кібербезпеки»;
  • «Інтерактивна інфографіка з кібербезпеки»;
  • «CTF (Capture the Flag) - Змагання».

Юні переможці отримають цінні призи: графічні планшети, смартфони, ноутбуки, набори для відеозйомки, набори з робототехніки Лего MindStorm, а головні призи - навчальний курс з подальшою міжнародною сертифікацією (CEH| Certified Ethical Hacker v11 - за перше місце, CND| Certified Network Defender v2 - за друге місце, CSCU| Certified Secure Computer User - за третє місце) та практика в профільному підрозділі компанії “Октава Кіберзахист”.

Умови проведення конкурсу за посиланням: https://bit.ly/kibernindzya.

Відділ освіти міської ради