Урочистості присвячені Міжнародному дню музики, Всеукраїнському дню бібліотек та Дню українського кіно

Дата: 01.10.2021 15:04

Сьогодні, 1 жовтня, у міському будинку культури відбулися урочистості присвячені Міжнародному дню музики, Всеукраїнському дню бібліотек та Дню українського кіно.
На заході були присутні працівники бібліотечної системи, викладачі Бобровицької школи мистецтв та працівники нашої кінематографії.
До вітального слова було запрошено начальника відділу культури  та туризму міської ради Людмилу Луценко, яка вручила грамоти відділу культури та туризму Бобровицької міської ради кращим з кращих і побажала здоров’я, сил та енергії для нових творчих звершень, людської шани і вдячності.  Директор КЗ «Публічна бібліотека» Леся Циба теж долучилася до вітального слова та вручила своїм колегам подяки та цінні подарунки.

Свої музичні подарунки всім присутнім дарували працівники міського будинку культури та школи мистецтв.

Відділ культури та туризму

міської ради