A A A K K K
для людей із порушенням зору
Бобровицька міська рада
Чернігівська область

Обґрунування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення та/або очікуваної вартості предмета закупівлі

Дата: 27.04.2021 12:48
Кількість переглядів: 134

Замовник: Бобровицька міська рада, код за ЄДРПОУ 04061990
Найменування предмета закупівлі: Капітальний ремонт головної площі по вул.Незалежності в місті Бобровиця Чернігівської області (Код за ЕЗС ДК 021:2015  – 45453000-7  «Капітальний ремонт та реставрація»)
Вид процедури: Відкриті торги
Дата оголошення: 26 квітня 2021 року.
Очікувана вартість предмета закупівлі: 4900000,00 грн.
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-04-26-003001-c
Очікувана вартість/розмір бюджетного призначення предмета закупівлі: Очікувана вартість на проведення робіт Капітального ремонту головної площі по вул.Незалежності в місті Бобровиця Чернігівської області визначена згідно Експертого звіту щодо розгляду кошторисної частини проектної документації проведеного ТОВ «Агенство будівельних експертиз».

За результатами розгляду кошторисної документації та зняття зауважень встановлено, що зазначену документацію, яка враховує обсяги робіт, передбачені (проектом, робочим проектом), складено відповідно до вимог ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «правила визначення вартості будівництва».

Для розрахунку вартості капітального ремонту застосовуються ціни на матеріали, що склалися в регіоні на відповідну продукцію на момент підготовки пропозиції учасників.

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі: Роботи повинні виконуватись з дотриманням ДСТУ, ДБН (в т.ч. ДБН А.3.1-5:2016 «Організація будівельного виробництва» та ДБН А.3.2-2-2009 «Система стандартів безпеки праці. Охорона праці і промислова безпека в будівництві. Основні положення»), НПАОП, Правил електро- та пожежної безпеки, Охорони праці та інших нормативних документів, що діють на території України. Роботи і матеріальні ресурси, що використовуються для їх виконання, повинні відповідати державним стандартам, будівельним нормам (в т.ч.ДБН В.2.2-9:2018 «Будинки і споруди. Громадські будинки та споруди. Основні положення», ДБН В.1.1-7:2016«Пожежна безпека об’єктів будівництва. Загальні вимоги»), Державним санітарним правилам і  нормам та іншим нормативним документам

Для розрахунку вартості капітального ремонту застосовуються ціни на матеріали, що склалися в регіоні на відповідну продукцію на момент підготовки своєї пропозиції.

Всі матеріали, обладнання і роботи, повинні повністю відповідати відповідним міжнародним і вітчизняним правилам і стандартам.

Гарантійний термін на матеріали, вироби, конструкції та обладнання, які були застосовані при виконанні робіт на об’єкті, встановлюється у відповідності з вимогами чинного законодавства та згідно гарантії заводу-виробника.

Матеріали та обладнання, які будуть використовуватись для виконання робіт повинні мати, якщо це передбачено чинним законодавством України, сертифікати якості (відповідності), висновки санітарно-епідеміологічної (санітарно-гігієнічної) експертизи, тощо, про що у складі тендерної пропозиції надається гарантійний лист про надання даних документів під час виконання робіт. Вироби, обладнання та матеріали повинні бути новими, та такими, що не були у використанні.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано