Шановні бібліотекарі!

Дата: 30.09.2021 09:36

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Всеукраїнським днем бібліотек, яке відзначається 30 вересня.
Нелегкі часи переживає бібліотечна справа. Довгий і важкий час пройдено, багато ще потрібно зробити. Статус бібліотеки, її добру славу створюють її співробітники. Бо бібліотека – це не тільки багаті книжкові фонди і нові технології це, насамперед, люди. Величезна подяка і вдячність всім працівникам бібліотек за самовіддану працю. Ви несете читачам, радість знань, високу культуру, любов до мистецтва.
Нехай Ваша працьовитість та професіоналізм допоможуть зберегти і примножити інтелектуальний і культурний потенціал нашого краю, а праця хранителя людської мудрості завжди користується заслуженою повагою у суспільстві і знаходить вдячний відгук у людських серцях.

Міцного Вам здоров’я, щастя, благополуччя та нових творчих здобутків у вашій благородній справі.

Відділ культури та туризму

міської ради