Зустріч працівників ЦНСП зі старостою Браницького старостинського округу

Дата: 29.09.2021 15:58

29 вересня 2021  року з метою налагодження взаємодії між Центром надання соціальних послуг міської ради та старостами сільських населених пунктів щодо забезпечення соціального супроводу та нагляду за поведінкою дітей та молоді відбулася зустріч працівників ЦНСП міської ради з Анатолієм Моругою, старостою Браницького старостинського округу.
Юрисконсульт Центру Віталія Лиман розповіла про дотримання усіма посадовими особами, які здійснюють заходи у сфері захисту прав та законних інтересів дітей, чинного законодавства з метою захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей, які зазнали жорстокого поводження, життю та здоров’ю яких загрожує небезпека; та алгоритм дій у випадку виявлення сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, через: ухиляння батьків від виконання своїх обов’язків щодо догляду та виховання дитини; наявність у батьків тривалої хвороби через яку вони не можуть виконувати належним чином батьківські обов’язки; виявлення насильства, жорстокого поводження з дитиною або існування реальної загрози його вчинення.

Заступник директора Центру Людмила Карпенко поінформувала про основні напрямки діяльності центру, повноваження фахівців із соціальної роботи та здійснення соціального супроводу сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Ознайомила з основними формами сімейного виховання, попередження соціального сирітства, створення патронатної сім’ї, дитячого будинку сімейного типу, прийомної сім’ї, усиновлення, опіки піклування та впровадження практики наставництва.

Центр надання соціальних

послуг міської ради