Трагедія подій у Бабиному Яру

Дата: 29.09.2021 16:12

З метою вшанування жертв  злочинів, скоєних нацистами під час окупації  столиці України, та трагічних подій у Бабиному Яру, поваги і толерантного ставлення до історії та культури інших народів у Браницькій гімназії було проведено тематичну лінійку "Бабин Яр - життя і смерть. Тільки пам'ять не сивіє", урок пам'яті "Бабин Яр. Без права на забуття" ( 7, 8 класи, класний керівник Юрченко О.І.), виховну годину "Не вмре пам'ять про Бабин Яр" (9 клас, класний керівник  Сідько О.М.).  Інформаційне повідомлення "Трагедія Бабиного Яру" підготувала для учнів 3, 4 класів  Клещева С.П.

Класні керівники Гусєва І.О та Тиртова О.І. провели з учнями 1, 2 та 5 класів урок-мітинг "Похмура безодня". Діти переглянули Національний  урок пам'яті, приурочений до 80-х роковин трагедії Бабиного Яру.