"СТОП булінг"

Дата: 27.09.2021 15:20

В Озерянському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів   відбулися просвітницькі заходи, спрямовані на інформування учасників освітнього процесу про шкільний булінг та запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування).

Учні почули від психолога Шинкаренко О. інформацію про види булінгу, міри покарання, навчилися відрізняти булінг від звичайного конфлікту. Здобувачі освіти отримали цікаву та корисну інформацію про проблему сьогодення в учнівському середовищі та одержали пам’ятку про те, як захистити себе і своїх друзів від булінгу, дізналися про свої права та відповідальність.