Велопробіг під девізом «За здоровий спосіб життя»

Дата: 24.09.2021 10:47

23 вересня у м. Бобровиця відбувся міський велопробіг, присвячений Дню визволення Бобровиччини від фашистських загарбників. Організатором спортивного заходу є відділ сім’ї, молоді та спорту міської ради за підтримки керівництва міської ради.
Після вступного слова та інструкцій представника поліції учасники велопробігу з центральної площі міста вирушили на старт. Кільцевий маршрут завідома був прокладений недовгим, адже у пробігу на двоколісних транспортних засобах брали участь різні покоління: найменшому було 12 років, а найстаршому - 61.

Від заходу всі учасники отримали величезне задоволення. Сподіваємося, що наступного разу до акції приєднається ще більше жителів громади.

Висловлюємо велику подяку працівникам Бобровицького відділення поліції №2 та КНП «Бобровицька опорна лікарня» за забезпечення безпеки під час руху колони велосипедистів.

Відділ сім’ї, молоді та спорту

міської ради