Проведено урок-квест «За мир в усьому світі!»

Дата: 22.09.2021 16:22

21 вересня, коли всі люди Землі відзначають Міжнародний день миру, до КЗ "Публічна бібліотека" завітали учні 5-б класу Бобровицького ЗЗСО I-III ступенів разом з класним керівником Наталією Мазковою на урок-квест «За мир в усьому світі!». Бібліотекар розповіла дітям історію виникнення цього свята, про емблему миру, про символ міжнародної солідарності всіх людей світу «Дзвін миру», який було відлито з тих монет, які пожертвували діти всіх континентів.
Учасники квесту взяли участь у акції "Голубко біла, ти лети у світ, хай буде мир у нашій Україні" прикрасивши ялинку біля бібліотеки паперовими птахами.

Також, у читальній залі бібліотеки експонується виставка малюнків наших читачів «Я малюю світ де немає зла і болю».

Цього дня низько схиляємо голови перед тими людьми, які підтримують найцінніше на цій планеті – мир, людське життя, право мати над головою мирне небо.

КЗ "Публічна бібліотека"