Проводитиметься Національно-патріотична акція імені Левка Лук’яненка «Народжений бути вільним»

Дата: 20.09.2021 15:06

Відповідно до наказу Міністерства молоді та спорту України від 02.09.2021 № 3205 «Про надання фінансової підтримки громадській організації «Д.Крук» для реалізації проекту «Національно-патріотична акція імені Левка Лук’яненка «Народжений бути вільним» з 23 по 26 вересня 2021 року в м. Батурин громадською організацією «Д.Крук» проводитиметься Національно-патріотична акція імені Левка Лук’яненка «Народжений бути вільним».

До участі в Акції запрошуються представники патріотичних організацій, громадські активісти,учасники АТО/ООС, молодь з активною громадською позицією. Учасники отримають теоретичні та практичні знання з альпінізму, топографії, основ виживання, самозахисту, мінної безпеки, медицини (протоколи BLS та TCCC) та культури поводження зі зброєю. Серед співорганізаторів заходу: Український інститут національної пам’яті, «Експертний корпус», Національний музей Революції Гідності, Медичний батальйон «Госпітальєри»; Федерація ножового бою України, Національна скаутська організація України, співаки Христина Панасюк та Денис Степаненко, історики, громадські діячі, волонтери та депутати.

Проживання та харчування учасників буде організовано в приміщенні батуринської школи-інтернату (в минулому), що межує з Батуринською фортецею за рахунок організаторів.

Реєстрація у заході та більш детальніша інформація про його проведення за тел.(096)16 00 993– Ігор Щокін (ГО «Д.Крук»).

Департамент сім'ї, молоді та спорту

Чернігівської ОДА