Оголошення скликання виконкому міської ради

Дата: 16.09.2021 09:45

Бобровицька міська рада повідомляє, що 28 вересня  2021 року  об 11.00 годині, у адмінприміщенні  за адресою: м. Бобровиця, вул.Незалежності, 46  відбудеться засідання виконавчого комітету Бобровицької міської ради.

Орієнтовний перелік питань для розгляду
на засіданні виконавчого комітету Бобровицької міської ради
 28.09.2021 року

1. Про хід підготовки КП «Міськдобробут» до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років.

2.  Про Програму соціальної підтримки сімей загиблих (зниклих безвісти) під час участі в ООС (АТО), сімей загиблих при виконанні інтернаціонального обов’язку в Афганістані на 2022 рік.

3. Про Програму фінансової підтримки розвитку КУ «Трудовий архів»  Бобровицької міської ради на 2022 рік.

4. Про Програму «Регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами на підвідомчій території Бобровицької міської ради на 2022-203 роки».

5. Про Програму розвитку КЗ «Публічна бібліотека» Бобровицької міської ради Чернігівської області на 2022 рік.

6. Про внесення змін до Програми «Фінансова підтримка  в наданні послуг з  медичних оглядів призовників, допризовників, осіб, які проходять службу за контрактом та військовозобов’язаних, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Бобровицька  центральна районна лікарня» у 2021-2022 роках».

7. Про Програму «Фінансова підтримка  в наданні послуг з  медичних оглядів призовників, допризовників, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Бобровицька  центральна районна лікарня» у 2022 році».

8. Про Програму фінансової підтримки Ніжинської районної ради на 2021 рік.

9. Про Програму з діагностики та лікування на підвідомчій території Бобровицької міської ради інфекції, викликаної COVID-19, на 2022 рік»

10. Про проєкт рішення «Про внесення змін до Програми соціальної підтримки громадян підвідомчої території Бобровицької міської ради, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2021 рік».

11.  Про проєкт рішення «Про внесення змін до Програми соціальної підтримки громадян підвідомчої території Бобровицької міської ради, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2022 рік».

12. Про проєкт рішення «Про внесення змін  до Паспорта  та  у розділ  V  Програми забезпечення пільгового підвезення педагогічних працівників та дітей до закладів освіти, розташованих у сільській місцевості, що належать до комунальної власності міської ради, до  місця роботи (навчання) та у зворотному напрямку на 2020-2021 роки».

13.  Про проєкт рішення «Про внесення змін  до Паспорта  та  у додаток до  Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Бобровицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Бобровицької міської ради на 2021-2022 роки».

14. Про розгляд вироків Бобровицького районного суду.

15. Про  затвердження звіту про оцінку майна.

16. Про створення комісії з питань приватизації житла.

17. Про розгляд матеріалів комісії з питань захисту прав дитини.

18. Про надання грошової  допомоги на поховання.

19. Про надання грошової допомоги.

20. Інші питання.