Чернігівська область

Спортивні новини

Дата: 13.09.2021 10:36
Кількість переглядів: 155

11 вересня у приміщенні фізкультурно-спортивного комунального закладу «Старт» відбувався  шаховий турнір з нагоди Дня фізичної культури та спорту.
Третє місце у змаганнях виборов Володимир Стельмах. Два шахісти у підсумку набрали не тільки рівну кількість очок, а й мали абсолютно  рівні додаткові показники (коефіцієнти), тому для визначення переможця було проведено бліц.
У підсумку перемогу здобув Борис Куриленко. Друге місце залишилося у Миколи Марійка.

Фото без опису

Усі призери були нагороджені  медалями та грамотами  Бобровицької міської ради, а переможець нагороджений кубком.

Також у цей день в с. Нова Басань відбулася гра 1/8 фіналу кубку Ніжинського району з футболу, у якій команда ФК «Бобровиця» перемогла  місцеву команду з рахунком 2:0 та вийшла у 1/4 фіналу.

На наступній стадії кубку 18 вересня у м. Носівка наші футболісти зустрінуться з місцевою командою «ІМК».