Найголовніше – вакцинація освітян

Дата: 10.09.2021 09:47

У країні триває вакцинальна кампанія населення від гострої респіраторної хвороби COVID-19.
Імунізація населення є найважливішим компонентом у подоланні гострої фази пандемії коронавірусної хвороби COVID-19. Вакцинація - це ефективний спосіб захистити себе і свої родини.
Педагогічні працівники та інші працівники сфери освіти мають високий рівень загрози інфікування.
Тому, 9 вересня, заступниця голови обласної державної адміністрації Жанна Шерстюк та голова Ніжинської районної державної адміністрації Григорій Ковтун провели нараду, на якій обговорювалося питання проведення вакцинації працівників закладів освіти Ніжинського району. Участь у нараді взяли Геннадій Іванюк, в.о.міського голови, Людмила Панасюк, начальник відділу освіти міської ради та Володимир Кузьмич, головний спеціаліст відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я міської ради.

Людмила Панасюк ознайомила присутніх із станом вакцинації педагогів у Бобровицькій громаді.

По закінченню наради було обговорено проблемні питання, що виникають під час вакцинації та намічено шляхи їх вирішення.

Відділ організаційно-кадрової роботи

міської ради