Шановні спортсмени, тренери, викладачі, працівники організацій і установ фізичної культури і спорту, ветерани та шанувальники спорту громади!

Дата: 10.09.2021 11:51
Кількість переглядів: 36

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту ? День фізичної культури і спорту. Спорт, це не тільки самоорганізація і дисципліна, здоров’я і молодість, елемент культури і стиль життя – це саме життя, рух вперед!
Бажаю всім спортсменам міцного здоров’я, великої удачі, наполегливості, наснаги та перемог!
Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя великій справі, яка символізує силу, велич духу і мужність, сприяє популяризації та розвитку сфери фізичної культури і спорту!

В.о.міського голови                                                                                                                     Геннадій ІВАНЮК