Капітальний ремонт головної площі міста

Дата: 16.07.2021 15:07

Розпочато капітальний ремонт головної площі міста Бобровиця по вул. Незалежності, фінансування якого здійснюється за рахунок коштів бюджету Бобровицької міської ради ТГ.
Усі роботи виконуватимуться ТОВ "Інвестиційна будівельна компанія "ЛЕКС"" відповідно до розробленої проектно-кошторисної документації, яка пройшла державну експертизу.
Наразі тривають підготовчі роботи перед укладанням території площі сучасною тротуарною плиткою, загальною площею 3347 м2 , а також встановлення  вуличних ліхтарів, лавок для відпочинку та влаштування клумб. Зокрема, здійснено демонтаж старого пошкодженого асфальтного покриття та старої тротуарної плитки, бордюрів.

Знятий асфальтобетонний матеріал, старі бордюри, плитка вивозяться на територію КП «Міськдобробут» та в подальшому будуть використані для покращення благоустрою міста.

Відділ будівництва, житлово-комунального господарства

та благоустрою Бобровицької міської ради