Отримання шкільного автобуса для учнів Озерянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Дата: 01.09.2021 12:23

Проєкти, спрямовані на розвиток учнівської молоді, є пріорітетними в контексті розбудови інфраструктури громади. Це стосується в першу чергу сфери освіти.

Довгоочікуваною подією стало придбання нового шкільного автобуса в Озерянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів. Наразі в закладі освіти навчається 136 учнів, більшість з них доїжджає до школи із сусідніх населених пунктів громади. Відтепер понад 100 дітей із сусідніх сіл: Мирне, Щаснівка, Майнівка, Осовець, Гарт зможуть комфортно добиратися до школи. Це, перш за все, безпека дітей по дорозі до закладу освіти, спокій батьків і, звичайно, забезпечення рівного доступу до якісної освіти кожного учня.

Шкільний автобус, виробництва ПАТ «Запорізький автомобілебудівельний завод»

придбано за програмою «Шкільний автобус» та на умовах співфінансування за кошти державного та міського бюджетів. Вартість шкільного автобуса становить 1 599 999,90 грн., з них кошти міського бюджету – 808 600,00 грн.

За словами директора закладу освіти Ганни Ляховенко, отримання новенького автобуса стало для школи довгоочікуваним подарунком, адже у планах педагогічного колективу використання шкільного автобуса не тільки для довезення дітей на навчання, а й для проведення екскурсій, участі у культурно-масових заходах. Тож такий подарунок забезпечить дітям активне шкільне життя.