Чернігівська область

Спортивні змагання

Дата: 25.08.2021 14:33
Кількість переглядів: 215

24 серпня на центральному стадіоні м. Бобровиця відбулися спортивні змагання з нагоди 30-ї річниці Незалежності України.
У вирішальний грі турніру з футболу команда «ДЮСШ» м. Бобровиця з рахунком 5:2 перемогла футбольну команду «Вороньки» та виборола перемогу в змаганнях. Друге місце у футболістів з с. Вороньки. Третє місце зайняла футбольна команда «Цукровик» м. Бобровиця.
У шаховому турнірі від завершення останньої партії залежав розподіл призових місць. Про напруженість боротьби говорить те, що переможця змагань та шахіста, що зайняв шосте місце розділило тільки 1 очко. У підсумку перше місце виборов Микола Гринь, срібним призером став Олександр Король, третє місце у Сергія Галатенка.

Команда переможець була нагороджена кубком, усі гравці футбольних команд призерів та переможці шахового турніру, медалями та грамотами Бобровицької міської ради.