"Ярославна" повернулася з нагородою

Дата: 17.08.2021 10:54

Літо, море і танці – що може бути ще прекраснішим?

Звісно, визнання твого таланту під час літнього фестивалю на узбережжі сонячної Болгарії.

Учасники Народного аматорського хореографічного колективу «Ярославна» разом зі своїм керівником Іриною Гончаровою, взяли участь у Міжнародному конкурсі-фестивалі мистецтв «Talents of the World». І повернулися в Бобровицю із нагородою: диплом ІІ ступеня .

Програма відпочинку від організаторів була надзвичайно насичена: майстер-класи із хіп-хопу, румби, аквааеробіка, фітнес та йога, тематичні вечірки, квести і дискотеки, екскурсії в старе місто Несебр та Сонячним Берегом. А ще – тепле море, спілкування з друзями, позитивні враження і нові емоції – все це так важливо!

Відділ культури та туризму міської ради