Місце для самообслуговування громадян у ЦНАП

Дата: 10.08.2021 14:59

У відділі ЦНАП Бобровицької міської ради функціонує місце для самообслуговування, де кожен відвідувач може сам або за допомогою адміністратора навчитися отримувати електронні послуги на порталі Дія. Місце самообслуговування обладнане усією необхідною оргтехнікою для сканування документів, кожен заявник самостійно може у будь-який час абсолютно безкоштовно скористатися Інтернет-мережею, зайти у свою електронну поштову скриньку, роздрукувати терміново необхідний документ.

Створення «куточка самообслуговування» дуже корисне і своєчасне нововведення, яке суттєво економить час заявників і сприяє прискоренню отримання певної адміністративної послуги.

Найбільшим попитом серед відвідувачів ЦНАП користується отримання довідки про несудимість. Так за липень 2021 року, для оформлення електронної заяви щодо отримання довідки про несудимість, до відділу ЦНАП звернулось 37 громадян. Також почастішали звернення громадян щодо оформлення електронної заяви для отримання адмінпослуг Держгеокадастру.