AT «Чернігівгаз» повідомляє...

Дата: 28.07.2021 12:04

AT «Чернігівгаз» повідомляє, що згідно з затвердженими графіками буде проводитись планове відпрацювання та реконструкція газопроводу а також перевірка на герметичність розподільчих газопроводів, газопроводів-вводів, ввідних газопроводів селища Мирне. В зв’язку з технологічною послідовністю виконання даних робіт газопостачання вищевказаного населеного пункта буде тимчасово припинено з 29 липня 2021 року. Під час виконання вище вказаних робіт обов'язкова присутність власника або іншого мешканця кожного будинку. Наголошуємо, якщо представники AT «Чернігівгаз» не проведуть вищезазначені роботи в зв'язку з відсутністю доступу до будинку повторний пуск газу буде неможливий.
    В зв'язку з вищевикладеним, просимо мешканців селища Мирне щодо надання доступу працівникам Бобровицької дільниці AT «Чернігівгаз» до помешкань абонентів для якнайшвидшого виконання вищезазначених робіт та відновлення газопостачання.