Проведено нараду із старостами

Дата: 27.07.2021 15:20

Сьогодні, 27 липня, відбулася нарада зі старостами старостинських округів Бобровицької міської ради, яку провів керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Наталія Сонець.
Людмила Гринь, начальник відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я міської ради, інформувала старост про графік роботи Центру масової вакцинації для подальшого інформування населення  громади.
Сергій Циба, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, оголосив про проведення об’їзду закладів загальної середньої освіти 10 серпня п.р. з метою перевірки готовності до нового навчального року.

Також було наголошено присутнім про початок проведення інвентаризації та обліку пам’ятників, пам’ятних знаків підвідомчої території Бобровицької міської ради.

Відділ організаційно-кадрової роботи
міської ради