Оголошення скликання виконкому міської ради

Дата: 13.07.2021 16:30

Бобровицька міська рада повідомляє, що 27 липня  2021 року  об 11.00 годині, у адмінприміщенні  за адресою: м. Бобровиця, вул.Незалежності, 46  відбудеться засідання виконавчого комітету Бобровицької міської ради.

Орієнтовний перелік питань для розгляду
на засіданні виконавчого комітету Бобровицької міської ради
 27.07.2021 року

1.Про підведення підсумків двомісячника по благоустрою та озелененню підвідомчої території міської ради.

2.Про проєкт рішення «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Бобровицької міської територіальної громади на 2021 -2023 роки».

3. Звіт про виконання бюджету Бобровицької міської територіальної громади за І півріччя 2021 року.

4.Про стан виконавської дисципліни, її покращення та удосконалення у Бобровицькій міській раді за підсумками І півріччя 2021 року.

5. Про стан розгляду інформаційних запитів у Бобровицькій міській раді за підсумками І півріччя 2021 року.

6. Про стан  роботи із зверненнями громадян, що надійшли до Бобровицької  міської ради у І півріччі 2021 року.

7. Про розгляд вироків Бобровицького районного суду.

8. Про  затвердження звіту про оцінку майна.

9. Про розгляд звернень громадян з питань квартирного обліку.

10. Про присвоєння та зміну адреси.

11.Про переведення дачного (садового) будинку у жилий будинок.

12. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Бобровицької  міської  ради від 08.12.2020 року № 307

13.Про  внесення змін до рішення виконавчого комітету Бобровицької міської ради від 08.12.2020 року № 308

14.Про затвердження  інформаційних  та технологічних карток адміністративних послуг, що надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Бобровицької міської ради.

15.Про затвердження посадових інструкцій працівників сектору цифрової  трансформації  відділу «Центр надання адміністративних послуг» Бобровицької міської ради.

16.Про спил дерев.

17. Про розгляд матеріалів комісії з питань захисту прав дитини.

18.  Про надання грошової допомоги.

19. Інші питання.