Благоустрій територій громади продовжується

Дата: 08.07.2021 15:51

Продовжуються розпочаті поточні роботи з прибирання паркової території у м.Бобровиця, для більш комфортного відпочинку жителів  міста та проведення часу з дітьми.

Приведення території в належний вигляд розпочали з формувальної обрізки чагарників та кронування дерев з подальшим вивозом гілля. Санітарна обрізка несе не тільки оздоровчу, а й естетичну функцію. Крім цього, кронування проводилося задля безпеки перебування відвідувачів у парку.

От і сьогодні, за ініціативи Бобровицької міської ради, було організоване  прибирання парку, де були задіяні працівники відділів міської ради, підприємств, установ, організацій.

Проведено загальне прибирання, чистку від каміння, сміття,  скла, яке було сховано під травою та гілками.

Прибирання відбулось із дотриманням усіх карантинних норм та обмежень.

Учасники зібрання були розподілені по локаціях, а саме: загрібали листя та сміття, підмітали стежки, виносили сміття.

Парк  – це місце, де збираються дорослі і діти щодня, щоб відпочити та гарно провести свій час, тому потрібно завжди підтримувати це місце в охайному вигляді.

Керівництво міської ради просить кожного цінувати роботу, зроблену сьогодні, культурно відпочивати і не залишати сміття після себе в парку!

Висловлюємо слова вдячності всім, хто не залишився  байдужим до цієї доброї та суспільно – корисної справи, хто знайшов  для цього час, доклав власних зусиль для поліпшення  стану довкілля та благоустрою  території.

Просимо цінувати чужу працю, робити зауваження тим, хто дозволяє собі псувати створене.

Звісно, це ще не останнє прибирання, яке проводитиметься, адже за один день неможливо все зробити! Роботи з благоустрою парку продовжуватимуть і надалі.

Відділ будівництва, ЖКГ та благоустрою міської ради