День села – це свято єднання

Дата: 07.07.2021 11:57

Стало вже доброю традицією щороку святкувати день села в Козацькому. Гарне свято відбулося 3 липня.

На свято завітали  міський голова  Тетяна Ковчежнюк,  депутат обласної ради, директор ТОВ «Козацьке» Сергій Чубовський, староста села Володимир Ягола  та начальник відділу культури та туризму Людмила Луценко, які побажали усім присутнім щастя, здоров’я,  тепла і достатку в кожній родині та мирного неба над головою.

Голова громади підкреслила, що щоденна праця жителів села, відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу. Ми разом з вами будемо прикладати максимум зусиль, щоб ваше село розвивалося, оновлювалося і змінювалося на краще, зростав його економічний і культурний потенціал.

Село Козацьке - квітуче і красиве. І справжньою окрасою його є люди. Ми бачимо їх щодня, вони живуть поруч, скромні і працьовиті. Вони не звикли до слави, але їх щоденна праця та спільні зусилля кожного  створюють неповторний образ Козацького, зберігається наша історія та закладається майбутнє. Адже успіхи села – це перш за все успіхи його жителів, працелюбних, добрих і чесних людей.

Під час святкового заходу місцеві аматори дарували чудові пісні та гарний настрій, всім присутнім, кожен номер вдячні козачани приймали щирими оплесками та посмішками. Прекрасним виступом порадував  новостворений жіночий ансамбль  «Мальви» Козацького будинку фольклору, дебют якого став несподіваним відкриттям для всіх присутніх.

В цей день привітали талановитий народний автентичний колектив «Берегиня» із 40-річним ювілеєм.

А поважні ювілярки отримали цінні подарунки від Сергія Чубовського та Миколи Фенюка.

Свято супроводжувалося живою музикою.

Протягом свята розігрувалася безпрограшна лотерея.

Дітвора ласувала морозивом та різноманітними смаколиками, розважалася на батутах.

Одним словом, свято вдалося на славу!

Тож нехай і надалі процвітає наше село. Народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку. А ми, жителі села, будемо робити все від нас залежне, аби наше село жило і процвітало.

Директор Козацького будинку фольклору