Футбольні новини

Дата: 06.07.2021 14:30

Стартував кубок Ніжинського району з футболу. На стадії  ¼ фіналу в м. Носівка місцевий «ІМК» приймав команду ФК «Бобровиця», в кубку вищої ліги. ФК  «Бобровиця»  прибули на гру в оновленому складі,  підсиливши свою команду  перед стартом кубку. У підсумку дуже впевнена перемога бобровиччан 9:2, голи забили: Борисевич-2, Кучерук-2, Зеленський, Мазур, Чумак, Супрун, Васечко.

3 червня відбулись півфінальні матчі кубка Ніжинського району з футболу. В с. Кобижча ФК «Бобровиця» приймала команду ЛФК «Лосинівка», дуже цікавий та безкомпромісний поєдинок закінчився мінімальною перемогою господарів. Єдиний гол, на рахунку Харіса.

У фінальній грі 10 липня на стадіоні «Спартак» м. Ніжин ФК «Бобровиця» буде грати з командою «RID» с. Сальне, Ніжинського району.

4 липня було проведено півфінальні ігри кубка Бобровицької територіальної громади. У с. Макарівка, де місцева «Єдність» приймала «Сокіл» с. Марківці. Перша гра і перша сенсація, несподівано для всіх минулорічний чемпіон поступився вдома 2:3 Соколу. Голи: Величко (33 хв.), Самойленко (42 хв.) - Ткаченко (26 хв.), Бурдій (36 хв.), Чабан (65 хв.).

Друга гра відбулась в с. Кобижча. ФК «Ярославка» приймав «Цукровик» Бобровиця. Тут все без несподіванок, перемога перших з рахунком 8:3. Голи: Борисевич-3, Чумак-2, Васечко, Зеленський, Супрун - Сюр-2, Луговський.

11 липня у м. Бобровиця в фіналі зустрінуться ФК «Ярославка» та «Сокіл» с. Марківці. Початок гри о 17-00.

Відділ сім’ї, молоді та спорту Бобровицької міської ради