Випуск - 2021

Дата: 29.06.2021 11:43

27 червня 2021 року випускники Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 разом із батьками, рідними та друзями зібралися у фойє закладу, де на них чекала радісна, довгоочікувана, але хвилююча мить – урочисте вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту.

Щирі слова привітання для випускників лунали з вуст найменших школярів та п’ятикласників, приємним подарунком для всіх присутніх стали пісні у виконанні Євангеліни Супрун та Юлії  Даруги.

Директор закладу Віта Петрівна Лисенко вручила випускникам свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти та привітала їх із цим прекрасним святом. Не скупилися на теплі зворушливі слова й перша вчителька, Лілія Юріївна Набок, класний керівник, Олена Володимирівна Шейко,  та батьки випускників.

У свою чергу, із посмішками на обличчях та сльозами на очах учні 11 класу подякували своїм батькам і педагогам. Також зі словами побажання та подяки виступила випускниця, голова учнівського самоврядування Юлія Долгова, яка у своїй промові дала настановчі поради своїм однокласникам  і привітала всіх присутніх.

Традиційно, прощалися випускники зі школою в ритмі останнього вальсу, який подарував кожному море позитивних емоцій.