Чернігівська область

Відбувся дитячо-юнацький футбольний турнір пам’яті Олександра Павліченка

Дата: 29.06.2021 11:00
Кількість переглядів: 236

25 червня в місті Бобровиця вперше відбувся турнір пам'яті Олександра Павліченка серед юнаків 2006 року народження та молодших.
Змагання розпочались з підняття Державного Прапора України.
У турнірі взяли участь три команди: ДЮСШ Бобровиця, ДЮСШ Бахмач, ДЮСШ Козелець, які грали кожен з кожним для визначення переможця змагань.
У першому матчі на поле вийшли господарі та козелецькі футболісти. Матч закінчився переконливою перемогою футболістів з Бобровиці, з рахунком 6:1. У складі команди Бобровиці голи забили: Назар Лисенко - 2, Вадим Бурдій, Ярослав Богданович, Олександр Никонець та Назар Юрченко.

Фото без опису

У другому матчі ДЮСШ Козелець програв 2:5 команді з Бахмача.

Отже, останній матч став грою за перше місце. Краще гру розпочала команда ДЮСШ Бахмач, яка після першого тайму вигравала 2:0. На початку другого тайму бобровиччани змогли відіграти один м'яч, відзначився Ярослав Богданович. Через декілька хвилин гості знову збільшують свою перевагу до двох м'ячів. Останні хвилини матчу проходили з перевагою ДЮСШ Бобровиця. Спочатку Назар Юрченко скорочує відставання до мінімуму, а крапку майже з фінальним свистком ставить Олександр Никонець. У підсумку нічия 3:3, що приносить золоті нагороди ДЮСШ Бобровиці, а ДЮСШ Бахмач залишається другим.