Переможець конкурсу

Дата: 24.06.2021 15:54

24 червня  2021 року відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Бобровицького ліцею Бобровицької міської ради Бобровицького району Чернігівської області.

Конкурсний відбір здійснювався за результатами тестування (перевірки знань законодавства у сфері освіти), виконання ситуаційних завдань (визначення професійних компетентностей конкурсанта), презентації перспективного плану розвитку закладу та надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії.

Бажання брати участь у конкурсі виявила Литвин Тетяна Миколаївна, досвідчений педагог, директор ліцею з багаторічним досвідом,  яка набрала необхідну кількість балів для визнання її переможцем даного конкурсу.

Законом України «Про повну загальну середню освіту» передбачено призначення керівників державних і комунальних закладів загальної середньої освіти за конкурсом терміном на 6 років. Тетяна Литвин уже не вперше призначається на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, то ж  з нею буде укладено строковий трудовий договір терміном на 6 років.

Щиро вітаємо переможця Тетяну Миколаївну!