Протокол № 03 від 24.06.2021

Дата: 24.06.2021 15:49

Протокол № 03

засідання конкурсної комісії  з проведення конкурсного відбору кандидатів на заміщення вакантної посади

директора Бобровицького ліцею Бобровицької міської ради Бобровицького району Чернігівської області

24 червня  2021 року                                                              м. Бобровиця

Присутні :

Голова комісії:           Панасюк Л.В.,  начальник відділу освіти

Секретар конкурсної

комісії:                        Дурицька О.М., головний спеціаліст відділу освіти

Члени комісії:             Мартишевська В.Г., заступник голови конкурсної

комісії, головний спеціаліст відділу освіти

Скакун Н.М.,  головний спеціаліст  відділу освіти

Шоколенко Л.М., головний спеціаліст

сектору роботи з   експертами управління  Державної

служби якості освіти Чернігівської області ( у режимі онлайн)

Оніщенко Л.О. директор КУ «ЦПРППБМР»

Лисенко В.П., депутат Бобровицької міської ради

Барінова Л.І., представник трудового колективу

Бобровицького ліцею

Рудько Т. Ф. представник Ради Бобровицького ліцею

Шостак О. В. представник трудового колективу  Марковецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Скрипець О.В. представник Ради Марковецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Сонець Н.М., представник Бобровицької міської ради

Липко К. М., психолог КУ «ЦПРППБМР»

Відсутні:                    Івашко Т.М., голова профспілки Бобровицької ТГ Профспілки  працівників освіти і науки України

Порядок денний:

1. Про критерії оцінювання конкурсних випробувань для кандидата на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти.

Дурицька О.М. секретар конкурсної комісії,  головний спеціаліст відділу освіти

2.Перевірка професійних компетентностей кандидата на заміщення вакантної посади директора Бобровицького ліцею Бобровицької міської ради, шляхом письмового тестування та вирішення ситуаційного завдання.

3. Про результати складання іспиту у формі письмового тестування та  вирішення ситуаційного завдання з виставленням балів.

4.Про презентацію перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти та її оцінювання .

5.Визначення переможця конкурсу на заміщення вакантної посади директора Бобровицького ліцею Бобровицької міської ради Бобровицького району Чернігівської області.

І. СЛУХАЛИ :

Панасюк Л.В.- голову комісії, яка повідомила,  що у визначений час, а саме: 24 червня 2021 року  о  10.00,  до залу відділу освіти,   з’явився   кандидат на заміщення вакантної посади Бобровицького ліцею Литвин Тетяна Миколаївна (особа встановлена згідно паспорта), проти допуску якої до участі в конкурсі голосували проти на попередньому засіданні  Панасюк Л.В, Шоколенко Л.М. та утрималася Оніщенко Л.О., решта членів комісії своїм голосуванням допустили її до участі в конкурсному відборі, без представлення довідки про відсутність судимості.

Шоколенко Л.М. – яка вкотре наголосила конкурсній комісії, що допущення на минулому засіданні кандидата до участі в конкурсному відборі, без наявної довідки про відсутність судимості, є порушенням п.5 ст.39 ЗУ «Про повну загальну середню освіту».

Дурицьку О.М., секретаря конкурсної комісії, яка ознайомила присутніх з критеріями оцінювання, та наголосила, що конкурсант  отримає конверт з тестовими питаннями для письмового вирішення (35 хвилин)та конверт із ситуаційним завданням для письмового вирішення (15 хвилин). Потім учасник конкурсного випробування повинен презентувати публічну та відкриту презентацію перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти та пройти співбесіду. Для здійснення тестового контролю було запропоновано  обрати двох членів комісії Лисенко В.П. та Липко К.М.

ПОСТАНОВИЛИ :

Інформацію Панасюк Л.В., Шоколенко Л.М. та Дурицької О.М. взяти до відома.

Для здійснення тестового контролю  обрати двох членів комісії Лисенко В.П. та Липко К.М.

ГОЛОСУВАЛИ :  за –  12, проти -  0 , утрималось - 0 .

• Тестування розпочалося 10 год.12 хв. закінчилося 10 год.24 хв.
  • Вирішення ситуаційного завдання  розпочалося 10 год.25хв. закінчилося 10 год. 38 хв.
  • Презентація перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти розпочалося 10 год.50 хв. закінчилося 11 год.10хв.

ІІ. СЛУХАЛИ :

Дурицьку О.М., секретаря конкурсної комісії, яка оголосила набрані бали претендентом на заміщення вакантної посади директора.

№ зп

ПІП

Посада,на яку претендує кандидат

Сума балів за тестові завдання

Бали за

вирішення ситуаційного

завдання

Публічна презентація перспективного

плану та співбесіда

Загальна сума балів

Литвин

Тетяна

Миколаївна

Директор Бобровицького

ліцею

Бобровицької міської ради

ІІІ.СЛУХАЛИ:
Панасюк Л.В. голова комісії – зазначила, що враховуючи те, що кандидат набрав достатню кількість балів з усіх конкурсних випробувань, то є всі підстави винести питання про оголошення переможцем конкурсу та рекомендувати для призначення на посаду директора Бобровицького ліцею Литвин Тетяну Миколаївну та запропонувала членам комісії проголосувати.

ГОЛОСУВАЛИ:
за – «12»; проти – «0»; утрималось – «0».
ПОСТАНОВИЛИ:
Визнати переможцем конкурсу  на заміщення вакантної посади директора Бобровицького ліцею Бобровицької міської ради  Литвин Тетяну Миколаївну.

Голова комісії:                                                             Панасюк Л.В.

Секретар конкурсної комісії:                                     Дурицька О.М.

Члени комісії:

Мартишевська В.Г