Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)

Дата: 23.06.2021 11:59

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») є системною формою національно-патріотичного виховання дітей та молоді і проводиться з метою виховання громадян-патріотів, захисників державної незалежності та територіальної цілісності України.

Упродовж 2020/2021 навчального року у закладах освіти Чернігівської області організовано та проведено початкові та І етапи Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

18-25 травня 2021 року проведено ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в online-режимі для двох вікових груп: середньої та старшої.

На підставі зведених протоколів визнано призером та нагороджено Дипломом Управління освіти і науки облдержадміністрації рій «Патріот» Бобровицького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 за зайняте ІІІ місце у середній віковій групі (керівник рою Максим Шевченко, педагог-виховник Ірина Безборода).

За вагомий внесок у справу військово-патріотичного виховання підростаючого покоління та підготовку переможців і призерів ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в online-режимі нагороджені Почесними грамотами комунального позашкільного навчального закладу «Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді»:

Безборода Ірина Володимирівна, вчитель предмету «Захист України» Бобровицького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1;

Шевченко Максим Григорович, вчитель фізичної культури Бобровицького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1.